Зворотній дзвінок

Корекція поведінки собаки у вас вдома

Телефон под заголовком

Ціни на курс та заняття з корекції поведінки собак із виїздом додому

  • Вартість абонементу: 8000 грн
  • Вартість 1 заняття: 850 грн
  • Вартість послуги по Київській області обговорюється окремо
Замовити послугу

Індивідуальний курс корекції поведінки собак

Небажана поведінка вашого собаки завдає чимало клопоту? Ви не можете спокійно виходити з дому з улюбленцем, гуляти вулицею, зустрічати гостей чи просто залишити собаку вдома одну? Настав час звернутися до фахівців із “StarDog”.

Поведінка потребує корекції, якщо собака:

  • тягне повідець на прогулянці
  • завжди просить їжу зі столу або краде її
  • виявляє агресивну поведінку на вулиці (гавкає на людей, кидається на машини та велосипеди чи на інших собак) або вдома (гавкає на дзвінок у двері, кидається на гостей)
  • не хоче залишатися в будинку одна — виє, гавкає чи псує меблі та речі
  • відчуває страх перед незнайомими людьми, транспортними засобами, різними нестандартними ситуаціями та незнайомою місцевістю

Ми скоригуємо агресивну або боягузливу поведінку собаки. Завдяки сучасним методам навчання ви досягнете того, що ваш собака з нетерпінням чекатиме на наступне заняття з вами.

Після проведення повного збору інформації про поведінку, характер та спосіб життя вашого улюбленця, познайомившись з ним, фахівець із корекції поведінки собак у першу чергу оцінить ймовірність успішного вирішення питання. На основі отриманих даних буде розроблено та запропоновано схему корекції, що буде адаптовано для вашого собаки; також буде запропоноване навчання власника для покращення взаєморозуміння із собакою.

Ви обговорите приблизну кількість та розклад занять для проведення роботи з собакою.

Не забувайте, що ефективність впливу на небажану поведінку собаки багато в чому залежить від щоденного виконання рекомендацій інструктора.

ПРО НАС ПИШУТЬ

Хочете, щоб життя з собакою приносило вам задоволення, а не проблеми?

Скористайтеся послугою “Корекція поведінки собаки” від “StarDog”.

Залишилися питання?
Телефонуйте за номером +38 (098) 376-57-56, напишіть в Telegram, WhatsApp, Viber
або надішліть лист на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Замовити послугу